Eğitim

Projelerin her aşamasında ihtiyaca uygun

alternatif çözümler üretiyor, sadece çözüm

üretirken değil hedefleri belirtirken de

müşterilerimize yol gösteriyoruz.

Proje Yönetimi

Projelerin her aşamasında ihtiyaca uygun

alternatif çözümler üretiyor, sadece çözüm

üretirken değil hedefleri belirtirken de

müşterilerimize yol gösteriyoruz.

Yönetim Danışanlığı

En başarılı şirketler, değişen ihtiyaçlarını

zamanında tespit edebilen, bu doğrultuda

gerekli önlemleri geliştiren ve

uygulayanlar olacaktır.

Yönetim Danışmanlığı

 

 Bu danışmanlığın ana hatlarında şirketinizin, Performans Yönetimi, İşe Alma ve Yerleştirme, Eğitim ve Kariyer Planlama sistemlerinin incelenmesi ve re-organize edilmesi vardır. Bu çalışmalarla Personelinize liderlik edeceğiniz Yönetim Modülünüz ( Stratejik Yönetim yada Değişim Yönetimi modülü ) netlik ve işlevsellik kazanır.

Genelde; şirketlerin yönetim kademesi dediğimiz CEO, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı ve Müdürler kademeleri ile organize olarak yürüttüğümüz Genel Yönetim Danışmanlığı hizmetimiz son 5 yıldır özellikle Doğu Avrupa ülkelerinde ve Amerikada çok rağbet gören bir danışmanlık modelidir, ülkemizde de son yıllarda ‘’ YÖNETİCİLİK ‘’ kavramının ‘’ LİDERLİK ‘’ kavramına dönüşmesi gerektiğinin bilincinde olan firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Bu hizmetimizde beraberce sizin yönetim modülünüzü ve stratejinizi inceledikten sonra, geliştirilmesi gereken yönleri aşağıdaki modül ve eğitimlerle destekliyor ve ‘’ LİDERLİK ‘’ değişiminizin personeliniz üzerinde ne kadar büyük bir etki bıraktığını beraberce izliyoruz.